HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Search
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Deftones, Deftones Full Album Zip
Sun Jun 08, 2014 9:13 pm by osvaotai

» Tudung Bj Hotel
Sat Jun 07, 2014 1:17 pm by osvaotai

» DriverPack Solution 11 NEW Programs
Fri May 30, 2014 11:48 am by osvaotai

» Youda Survivor 2 [tfile.ru]
Thu May 29, 2014 2:32 pm by osvaotai

» Hl7-inspector-2.1.3.515
Wed May 28, 2014 12:08 am by osvaotai

» TV Player Universal V5.1 [H33T]
Tue May 27, 2014 7:25 pm by osvaotai

» AIDA64 Extreme Edition [v2.60.2100 Final] (2012) PC RePack Ivandubskoj
Sun May 18, 2014 9:45 am by osvaotai

» Meat Log Mountain Second Date
Mon May 12, 2014 3:15 pm by osvaotai

» Asphalt 320x640 Jar
Sun May 11, 2014 7:01 pm by osvaotai

Affiliates
 

Share | 
 

 JAWAPAN TEKA-TEKI 3 EKOR BABI.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Redzuan



Posts : 14
Join date : 2010-08-01

PostSubject: JAWAPAN TEKA-TEKI 3 EKOR BABI.   Mon Aug 02, 2010 7:33 pm

[img][/img]


jawapannya..babi kedua kulum kemaluan babi pertama...manakala babi ketiga kulum kemaluan babi kedua....manakala babi ketiga..orang yang baca nie lah yang kulum..pasal dia duduk belakang babi no 3..hahahhaha... jadi blehlah korang selamatkan babi2 tu..hehehe..jangan marah.


Back to top Go down
View user profile
DarkAngeL85

avatar

Posts : 132
Join date : 2010-07-30
Age : 31
Location : Serdang (KL)

PostSubject: Re: JAWAPAN TEKA-TEKI 3 EKOR BABI.   Wed Aug 04, 2010 2:07 am

sepatutnya orang yang buat teka-teki nie la yang kulum kemaluan babi tu wakaka ....sebap org yang buat tka teki nie yang mula2 dapat idea nie.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
View user profile http://www.atherosro.com
 
JAWAPAN TEKA-TEKI 3 EKOR BABI.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» akan memliki Vts- ada sket soalan..
» New Models vs. Old
» Rehat sebentar... Golak-golak.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Anything Section! :: Discussions / Funny Story-
Jump to: